Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 18 czerwca 2012

Chapter 8

{Victoria}

Czy można być jednocześnie szczęśliwym i rozczarowanym? Najwyraźniej tak. Stałam ze złożonymi rękoma, mierząc Liam'a wzrokiem czy aby na pewno wszystko z nim dobrze. Jego prośba bowiem była dość nietypowa.
- Czy możesz powtórzyć? - Powiedziałam, mając nadzieję, że to tylko głupi sen. 
- Założyłem się z kolegą, o to, że mógłbym być gejem i .... pocałować chłopaka. Wiesz, o grubą kasę. Tak więc jako, iż jesteś moją przyjaciółką, mogłabyś tego chłopaka.... udawać. Oczywiście dostaniesz swoją cześć pieniędzy i tak dalej....
- Nie chodzi o kasę, Liam. Co ci strzeliło do głowy żeby się o takie głupoty zakładać?!
- Ciiii, mów ciszej Victoria. Nikt o tym nie wie i niech tak zostanie. 
- Liam! To jest głupie, nie rozumiesz? Po co o takie coś się zakładać, nie jesteś gejem i...
- Kasa. - Pstryknął mi palcami przed nosem. 
- Głupota. Zresztą poproś Danielle. Całujecie się na okrągło. - Naburmuszyłam się. 
- Ale on, mój kolega zna Danielle. Rozpozna ją.
- Liam, ale ja... Ja nie mogę. - Poczułam wielką gulę w gardle. Jeden jedyny raz miałam okazję aby pocałować chłopaka moich marzeń, lecz ja rezygnuję. Zresztą sądzę, że większość zrobiłaby podobnie. Mam udawać jego chłopaka?! Mam się bawić z nim w udawanie homoseksualistów! To jest ... jakby naśmiewanie się z tych ludzi, z ludzi innej orientacji, którzy przecież tak samo jak  my zasługują na równe prawa. 
- To by był taki niewinny żarcik, zabawa....- Złapał mnie za rękę, a moje ciało automatycznie przeszły ciarki. 
- Nie...
- Wczoraj na imprezie pokazałaś mi swoją szaloną stronę, nie chowaj jej teraz Vic. - Uśmiechnął się cwaniacko. - Proszę. Zrób to dla przyjaciela. 
- Nie.... Nie wiem, Liam.
- Victoria no, proszę cię tylko o jedną małą przysługę. Jesteś mi to winna, gdyby nie ja wczoraj byś nie doszła nawet do domu. - Spochmurniał.
- Co jeśli odmówię?
- Nic. Nie pomożesz swojemu przyjacielowi i tyle. Zachowasz się chamsko, ale to twoja sprawa.
- To co, nie będziemy już przyjaciółmi bo odmówię pomocy ci w tym cholernie głupim zakładzie?
- Może.
Nie takiego zachowania spodziewałam się po Liam'ie. Był zawsze dla mnie wzorem idealnego chłopaka, który wybaczy, przytuli, zrozumie. A teraz... On mnie szantażuje. Albo mu pomogę albo koniec naszej przyjaźni, która trwa dopiero niecałą dobę. 
- To jak?- Jego głos wyrwał mnie z zamyślenia.
- Nie wiem, Liam. Nie spodziewałam się tego po tobie. - Wyrwałam rękę z jego ciepłego uścisku i usiadłam na plaży, kładąc obok deskę. Odechciało mi się surfować, mimo tej pięknej pogody.
- Vic. - Usiadł obok i delikatnie mnie objął. - Proszę. - Szepnął mi do ucha, przy okazji muskając je swoimi ustami. 
- Zrozum, nie mogę ranić Danielle....
- Nie ranisz jej! Przecież nikt się o tym nie dowie.  Pomożesz mi, no proszę....
- Nie wiem, Liam. To jak zdrada. Nie mogę całować chłopaka najlepszej przyjaciółki za jej plecami...
- A nie chcesz tego? - Uśmiechnął się. Już chciałam gwałtownie zaprotestować ale on powiedział: - Żartuję no. 
- Muszę iść. Źle się czuję. Napiszę ci smsa co o tym sądzę, dobrze?
- Tylko dzisiaj. Poza tym zostań z nami, popływaj...
Nie potrafiłabym pływać spokojnie tuż obok niego... Obok jego umięśnionego, rozpalonego od słońca ciała, które teraz obejmowało mnie.... Wstałam i wzięłam deskę. 
- Muszę spadać. Do zobaczenia.
Liam także wstał i przybliżył się do mnie na odległość kilku milimetrów. Dotknął ręką mojego podbródka i powoli przybliżał swoją twarz do mojej. Oczarowana jego głębokimi oczami dopiero w ostatniej chwili odwróciłam głowę, tak, że jego buziak wylądował na moim policzku. Nie mogąc dłużej na niego patrzeć, wzięłam nogi za pas i czym prędzej pobiegłam wzdłuż plaży. Nie mogłam wrócić tak po prostu do domu, więc jedynym wyjściem było udanie się do Leny. Może ona coś wymyśli... Pomoże mi jakoś, zaradzi problemowi. W przechowalni zostawiłam deskę, moja półka czekała już, co prawda nieco zakurzona, lecz wciąż ta sama. 
- Miło, że wróciłaś. Dawno nie pływałaś. - Zagadnął do mnie Greg, właściciel .
- Ach, tak, wiem. Przepraszam. 
- Czemu deska jest sucha? - Mówił biorąc ode mnie sprzęt. - Nie używałaś jej? Zobacz jakie fale!
- Nie... Jakoś źle się czuję. Ale przyjdę jutro, obiecuję. 
Uśmiechnęłam się, po czym przerzuciłam torbę przez ramię i ruszyłam szybkim krokiem do wyjścia z plaży. Gorący piasek nagle zamienił się w suche drewno w postaci podestu, aż w końcu wyszłam na ulicę, od której aż czuć było ciepło. Szłam mijając tysiące roześmianych ludzi, aż w końcu napotkałam dom Leny.
Zapukałam i poczekałam parę sekund, aż w końcu w drzwiach ukazała się sylwetka.... babci mojej przyjaciółki.
- Ach Victoria, skarbie co cię tu sprowadza? - Spytała.
- Ja do Leny... - Przestąpiłam próg lecz zostałam zatrzymana przez staruszkę.
- Ma karę. Nie może wychodzić... Wiesz, wczoraj trochę przesadziłyście z imprezą.
- Ale... Ale chociaż na chwilkę, ja do niej mam sprawę...
- Nie, nie. Mama jest dzisiaj w złym humorze, martwiła się całą noc o naszą małą Lenę... Przyjdź jutro . Do widzenia. - Pożegnanie było o wiele chłodniejsze niż przywitanie.
Zdziwiona odeszłam parę kroków i usiadłam na krawężniku za rogiem. Wykręciłam szybko numer mojej przyjaciółki ale odpowiedziała mi poczta głosowa. Najwyraźniej telefon też jej skonfiskowali. Załamana własną samotnością schowałam głowę w kolanach. Po chwili namysłu zdecydowałam, iż pozostała mi teraz tylko jedna osoba... Danielle. Tylko ona będzie umiała mi dobrze poradzić. Jednak nie mogę jej powiedzieć wprost o co chodzi. Cóż, nie mam nikogo innego, głupio mówić Louis'owi o takich rzeczach,  a Lenny ma karę...
Wsiadłam w najbliższy autobus, który zajechał prawie pod dom Peazer. Wyszłam, wzięłam głęboki wdech i ruszyłam przed siebie. Jako że pogoda była piękna, Danielle siedziała w ogródku opalając się i przeglądając najnowsze magazyny. Jej wciąż skręcona kostka spoczywała spokojnie na leżaku.
- Heej Dan. - Ucałowałam ją zaraz po wejściu przez furtkę.
- Och Vic!  Myślałam, że siedzisz na plaży. - Uśmiechnęła się. - Opowiadaj, jak było na imprezie!
Po pół godzinie historyjek, śmiechów i zażaleń wreszcie przeszłam do sedna.
- Wiesz, mam jednego przyjaciela... Który tak jakby mnie o coś poprosił. Lecz jest to dość niemiła i nie wygodna propozycja dla mnie.... I nie wiem co zrobić.
- Czy on chce cię skrzywdzić?
- Niee, on chce się po prostu zabawić.
- No cóż, skoro to jest twój przyjaciel, to zakładam, iż sobie ufacie....
- Sugerujesz, że powinnam mu pomóc?
- Ja bym tak zrobiła, ale decyzja należy do ciebie.
Przełknęłam ślinę. Już, już chciałam powiedzieć Danielle całą prawdę, ale poczułam wibracje komórki w mojej kieszeni. Liam. O wilku mowa.
- Eee, poczekaj, mama dzwoni. - Odeszłam na bezpieczną odległość i szepnęłam do telefonu: - Czego chcesz?
- Przemyślałaś wszystko?
- Takkk.
- I?
Zamilkłam na chwilę. Zgodzić się czy nie? Z jednej strony tak bardzo chciałam aby mnie polubił, chciałam mu pomóc, ale skoro ma to być zdradą....
- Victoria? Jesteś tam?
- Dobra.  - Wypaliłam w końcu.
- Zgadzasz się?! - Wykrzyknął z entuzjazmem.
- Yhm. Chyba tak .
- To wspaniale! Vic, uwielbiam cię! Jutro o 16 jest ognisko, więc wpadnę po ciebie około 15.15 i pomogę ci się ucharakteryzować. Na razie! - Rozłączył się zostawiając mnie i moje zmartwienia same.
- Danielle, uhm.... Musze lecieć, mama wzywa. - Skłamałam, gdyż nie mogłam dłużej z nią siedzieć i kłamać jej prosto w twarz. W moim wnętrzu zło wygrało walkę z dobrem, mimo iż sama tego nie chciałam. To było za wiele. W mojej głowie tysiąc myśli  na raz biło się ze sobą, a ja starałam się w tym całym bałaganie znaleźć właściwy autobus do domu. Na zegarku dochodziła godzina 3 po południu, także mama z pewnością szykuje jakiś obiadek. Nie myliłam się. Już od progu dało się poczuć zapach kurczaka, a na stole ujrzałam przygotowaną sałatkę warzywną. Po szybkich powitaniach opowiedziałam mamie o "świetnej zabawie" na plaży oraz wizycie u Dan, oczywiście słowem nie wspomniałam o sprawie z Liam'em.
Po smacznym obiedzie udałam się do nauki i tak spędziłam resztę dnia. Gdy słońce chyliło się już ku zachodowi byłam tak padnięta, że po prostu padłam wyczerpana na łóżko.

(Następny dzień)

Już od 5 rano nie mogłam spać, myślałam o całym niedzielnym dniu, który właśnie się zaczynał. O tym, że nie mam żadnego kontaktu z Leną, o kłamstwie, które wcisnęłam Danielle i wreszcie o wyprawie jaka czeka mnie z Liam'em... Wszystko to razem wzięte spowodowało, iż z bezradności zaczęłam płakać, a zmęczona płaczem szybko ponownie usnęłam. Tym razem wstałam o normalnej porze, tj o godzinie 9. Po śniadaniu przejechałam się rowerem do sklepu po parę warzyw i owoców, gdyż mamie nagle zachciało się zdrowo odżywiać. Udało mi się przez to trochę odświeżyć i oprzytomnieć. Kolejne południe spędziłam zajętą nauką. Sprawdzian z chemii w najbliższy wtorek prześladował mnie już od dawna. Około 15 do domu zadzwonił dzwonek. Wyjrzałam przez frontowe okno i ujrzałam bordowego Forda Fiestę przed bramą. Liam.
- Wcześnie jesteś. - Mruknęłam na powitanie otwierając mu drzwi.
- Tak, ponieważ muszę z tobą parę rzeczy obgadać. Po pierwsze... - Zaczął.
- Hej, może nie tutaj, chodźmy do mojego pokoju. - Zaproponowałam chcąc uniknąć konfliktu z mamą. Jednak ta jak zawsze pojawiła się w najmniej odpowiednim momencie.
- Ooo, witam. Kim jesteś? - Spytała się podając rękę w kierunku chłopaka.
- Liam Payne, miło mi panią poznać. - Zachowywał się niezwykle grzecznie, wiadomo, on wie jak należy rozmawiać z kobietami.
- Jedziecie na ognisko, tak?
- Tak. Ale niech się pani nie martwi, odwiozę Victorię do domu całą i bezpieczną.
- Och, mam nadzieję. Chcecie coś do picia?
- Nie trzeba, mamo. - Odpowiedziałam za nas dwojga i pociągnęłam Liam'a na górę.
Podczas drogi przez kręte schody do mojego pokoju, chłopak cały czas przyglądał mi się z uśmiechem.
- O co chodzi? - Spytałam rozbawiona gdy już wstąpiliśmy do mojego królestwa. - Jestem gdzieś brudna czy jak?
- Wszystko w porządku. Po prostu wyobraziłem sobie ciebie w męskich ciuchach, które ci przyniosłem i stwierdziłem, iż będziesz wyglądasz bardzo przystojnie. - Puścił mi oczko a moje nogi odruchowo zrobiły się jak z waty. Usiadł na łóżku i zaczął wyciągać ze swojej torby moją dzisiejszą garderobę. Czarne rurki, biały luźny t- shirt z wcięciem przy klatce piersiowej i gustowna ciemna marynarka.
- Trochę gejowata ta koszulka. - Stwierdziłam.
- O to chodzi. - Wyszczerzył się. Nagle komórka Liam'a, leżąca do teraz spokojnie na stoliku, zaczęła gwałtownie wibrować.
- Zayn? - Przeczytałam krzywe literki z wyświetlacza.
- Ach, czego on znowu chce. - Naburmuszył się chłopak biorąc urządzenie do ręki. Drugą machnął do mnie, podając mi  jednocześnie męskie ubrania. - Masz, idź się przebrać do łazienki a ja pogadam z Zayn'em. Pamiętaj, schowaj cycki.
Zrobiłam co kazał, jednak ze względu na to, że łazienka znajduje się tuż za ścianą mojego pokoju, słyszałam każde słowo z jego rozmowy z Mulatem.
- No siema, Zayn, czego chcesz? Proszę? Tak jedziemy na ognisko, zgodnie z planem. Tłumaczyłem ci  już, że wcale jej nie wykorzystuję.... Victoria sama zgodziła się mi pomóc. Przestań dramatyzować Zayn, idź sobie coś pojaraj i zaraz ci się polepszy. Tak nawiasem mówiąc Victoria jest teraz naga w łazience... Chcesz z nią pogadać? - Usłyszałam śmiech chłopaków i zbliżające się kroki.
- Liam, pogięło cię! - Wykrzyknęłam zdenerwowana.
- Haha, widzisz, już jest podniecona. - Teraz ich wspólny śmiech stał się jeszcze głośniejszy. Ubrana wyszłam szybko z łazienki i rzuciłam Liam'owi wściekłe spojrzenie.
- Ulala, ale seksownie wygląda. - Powiedział chłopak do słuchawki lustrując mnie wzrokiem. - Żałuj , że nie możesz jej widzieć, hahaaha. Co mówisz? Ooo, czyżbyś był zazdrosny? Nie, w ogóle. Bardziej się martwisz o nią niż o swoje papierosy... Co jest dziwne. Dobra, spierdalaj Zayn, będę robił co mi się podoba. Nara. - Rozłączył się i wrzucił telefon do torby. -  Gotowa?
- Nie wiem. - Nie miałam jednak czasu na zastanowienie się, gdyż Liam gwałtownie mnie pociągnął na dół, pożegnał się z moją mamą i posadził mnie na przednim siedzeniu jego Forda.
- A więc Cody.  - Zwrócił sie do mnie, zapalając silnik. -  Zwiąż teraz włosy i schowaj pod tym. - Podał mi czerwono - czarnego full capa (czapka z płaskim daszkiem).
Nie odezwałam się słowem, gdyż coraz mniej podobała mi się ta zabawa. Te całe żarty, w ogóle ten zakład był jakimś nieporozumieniem. Po 10 minutach jazdy Liam pogłaskał mnie czule po kolanie.
- Masz ochotę poćwiczyć pocałunek? - Spytał z chytrym uśmiechem.
- Fuj, nie! Przestań, jesteś ohydny. - Strzepnęłam szybko jego dłoń.  - Daleko jeszcze?
- Nie, kochanie. - Odparł po czym przechylił się w moją stronę dotykając swoimi ustami mojego policzka. Odepchnęłam go wściekła przez co o mało nie wylądowaliśmy w rowie.
- Patrz jak jeździsz, do cholery,nie chcę zginąć! - Zaczęłam krzyczeć.
- Już, już uspokój się. Boże, Victoria zamknij się wreszcie!
- Chyba Cody. - Prychnęłam.
- O, nareszcie załapałaś. Partnerze.
- Tymczasowy partnerze.
Resztę drogi przejechaliśmy w kompletnej ciszy. Przerywały nam ją jedynie urywki radia, które bezskutecznie próbowało wydać z siebie jakiś pojedynczy chociażby odgłos przypominający muzykę. Lecz przez brak zasięgu nie udawało mu się to, nawet po tysiącach prób. Przypominał teraz trochę mnie - ja również krzyczałam bezgłośnie o pomoc. Jednak za błędy trzeba płacić. Zauroczona Liam'em zapomniałam kompletnie o moich przyjaciółkach i teraz za karę jadę na te męczarnie. Będę całować chłopaka mojej najlepszej przyjaciółki, która święcie wierzy, że wszystko jest w porządku... Przeszedł mnie dreszcz. Zapragnęłam uciec, wyskoczyć z tego auta, ale wiedziałam, że przy prędkości z jaką jechaliśmy mogłoby to być dość ryzykownym posunięciem. Siedziałam więc dalej na skórzanym siedzeniu, bezradnie wpatrując się w pustą drogę przed nami.

Z daleka ujrzałam parę domków a przy jednym z nich wkrótce zatrzymaliśmy się. Chrząknęłam chcąc poprawić nieco głos na nieco bardziej męski, chociaż według porad Liam'a najlepiej by było gdybym nic a nic nie mówiła. Z rozmachem otworzyłam drzwi i, poprawiając przy wyjściu marynarkę, z równie dużą siłą je zamknęłam. Paru gości się do mnie obróciło. Po chwili podeszła do nas grupka chłopaków, zaczęli przybijać piątki Liam'owi, po czym i ja się do tego dołączyłam. Potem zaczęło się przedstawianie dziewczyn i ciche pogwizdywania gdy któraś z nich była gorąca. Szczerze mówiąc dla mnie wszystkie wyglądały tak samo i były równie obrzydliwymi plastikami, ale cóż, różne bywają gusta.
- Siema Liam. - Podszedł do nas opalony chłopak w niebieskim t-shirtcie z DC.
- Siema stary, poznaj Cody'ego. - Podałam mu rękę.
- Oo, widzę, że naprawdę chcesz wygrać ten zakład.... Czyli będzie buzi buzi?
- Oczywiście. - Rzekł Liam i klepnął mnie w pupę, na co ja aż podskoczyłam.
- Hahah, już się nie mogę doczekać! Znajdę was potem, dzióbeczki! - Mrugnął i wtopił się w tłum.
- Liam! - Odciągnęłam go na bok.
- Co? - Odparł rozbawiony.
- Miałam cię tylko pocałować, a nie urządzać jakieś sceny miłosne! - Szepnęłam.
- Och, na tym polega związek gejów. Na obmacywaniu się! - Znów ten jego śmiech.
- Nie prawda! Liam, nic o nich nie wiesz, śmiejesz się z tych ludzi, zachowujesz jak idiota! Mam ciebie dość. - Tupnęłam nogą i odeszłam w stronę straganów z piciem. Nalałam sobie kubek coli i zaczęłam łapczywie pić.
- Hej... Cody, tak? - Podeszła do mnie szczupła platynowa blondynka i uśmiechnęła się zadziornie.
- Tak. - Odpowiedziałam niepewnie. - A ty jesteś?
- Alice. Miło mi cię poznać. Pierwszy raz tutaj?
- Tak jakby.
- Chodź, oprowadzę cię. - Uśmiechnęła się jeszcze szerzej niż przedtem i bez zapytania złapała mnie za rękę ciągnąc na przód. Zapoznawała z każdym napotkanym osobnikiem, aż wreszcie zmęczeni usiedliśmy na ławkach, nieopodal ogniska. Ja zajęłam miejsce z brzegu a ona po prostu usiadła sobie na moich kolanach, mimo iż cała reszta siedzenia była wolna. Wytrzeszczyłam oczy a po moich plecach zaczęła spływać stróżka potu. Napięcie wzrosło gdy dziewczyna zaczęła mnie ciągnąć za koszulę i próbowała zdjąć czapkę. O mało nie wpadłam! Nie mogłam uwierzyć, że... Że ta laska właśnie ze mną flirtowała! O mój Boże! Nie dość, że sama byłam dziewczyną przebraną za chłopaka to jeszcze nawet ona nic o mnie nie wiedziała... Nawet nie spytała czym się interesuję. Niektórzy ludzie są naprawdę płytcy, co bywa przerażające.
- Tu jesteś. - Usłyszałam głos Liam'a, który w tej chwili był jak zbawienie. - Hej ty! - Wskazał palcem na Alice. - To mój partner, idź sobie znajdź własnego.  - Dziewczyna aż wstała ze zdziwienia a Payne korzystając z okazji odciągnął mnie na bok i szepnął:
- Ładnie, ładnie, już mnie zdradzasz? I to z dziewczyną? Więc od teraz jesteś lesbijką?
- Nie zaczyna się zdania od więc.
- Zamknij się i chodź się całować.
- Co?! - Wydałam z siebie głuchy okrzyk, zaskoczona niespodziewanym rozkazem. Wiedziałam oczywiście, że ten moment kiedyś nadejdzie, lecz nie spodziewałam się, że tak szybko... Nim się obejrzałam znalazłam się z Liam'em sam na sam za jakimś domkiem, a obok nas równie szybko pojawił się chłopak w niebieskiej koszulce, z którym Liam się założył.
- No to patrzę, gołąbeczki. - Rzekł zadowolony.
- Rozluźnij się. - Szepnął Liam do mojego ucha, podchodząc i łapiąc mnie za nadgarstki. Nagle wszystkiego mi się odechciało, dosłownie. Ale nie było już wyjścia. Stałam tam, oszołomiona i nieprzygotowana do tego co miało nadejść... Ale Payne doskonale wiedział co robić. Na początku lekko mnie pocałował, trzymając wciąż za ręce, by potem pogłębić pocałunek, jeżdżąc swoimi ogromnymi dłońmi po mojej szyi aż wreszcie po rozgrzanych policzkach. W moim brzuchu latało tysiące motyli, a świat nagle przestał istnieć. Stałam tam ja i on, a dookoła była pusta łąka z wiecznie święcącym słońcem i kolorowymi jednorożcami skaczącymi wesoło... Mimo iż całowałam się z nim jako chłopak, jako homoseksualista, wewnątrz czułam co innego. Nie wiedziałam, czy dla niego znaczy to równie dużo ile dla mnie, lecz miałam cichą nadzieję, że tak.

Wtem tę jedną z najlepszych chwil w moich życiu przerwał czyiś wrzask. Roztrzaskał moje bębenki na kawałeczki, obijał się od wszystkiego dookoła, lecz najgorsze było to, że rozbił także moje serce.... Gdyż dobrze wiedziałam do kogo należał.

Danielle.

_________________________________________


Chujowy.
Nic innego nie może określić tego rozdziału. Nie podoba mi się. Jedynie końcówka może jakoś wyszła, ale reszta... To porażka, po prostu.
Cóż, komentarzy ubywa, a ja pomału popadam w depresję pisarką. Jeśli przeczytałeś, proszę, błagam, zostaw jakiś znak. :C

Dziękuje oczywiście wszystkim, którzy komentują i czytają, jesteście niesamowici! Piszcie kogo chcecie więcej, kogo mniej! :) Wszystkie komentarze mile widziane. <3

Tak więc wstawiam ten rozdział tak szybko z okazji moich urodzin. :) Dzisiaj w szkole wszyscy mi wyjedli całą torbę cukierków, ale nie martwcie się, zaoszczędziłam trochę dla Was! :D

Nie męczę Was już moimi głupimi  przemowami, powodzenia w zdobywaniu ostatnich ocen i szykujemy się do lata! (OMG, 2 TYGODNIE)

xoxo
MikaPS. W następnym będzie więcej Zayn'a, obiecuję!


47 komentarzy:

 1. nie dramatyzuj kocie bo zajebiście Ci wyszło ♥♥♥ no wiesz spodziewałam się tego, że Dan ich nakryje . ale chuj z tego Lima'a. -.- myślałam, że tacy jak on no to są tacy ohhh ahhh romantyczni i wgl wierni. ale Vic mogła się nie zgodzić i nic by nie straciła. ohh i oczywiście kogo Carol chciałaby więcej :D LOUIS.! No i Hazza też XD jakoś tak mało ich ostatnio. no tylko jak z jakimiś duperami się macają na imprezie ( grrrrrr ). ohh pisz szybciej bejb i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuuuje za życzenia! ♥ o nie, na romantyczne chwile trochę poczekasz, bo na razie zamierzam wprowadzić trochę akcji, a dopiero potem jakieś związki. :)

   Usuń
 2. oo kurdełłee ! ale dałaś no! świetnie ci wyszło! :D a Liam?! no bez przesady kurna! co on sobie myśli?! i kurczę Danielle przyszła i oni się całowali ?! AAAAAaaa!! no normalnie masakra! pięknie wszystko opisałaś :) daaj szybko nn bo nie wytrzymaam ! ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. NIE Noo... teraz to mnie zatkało wow nie spodziewałam sie tego a tu proosze taka niespodzianka czekam na wiecej ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. mi sie podoba! wszystko jak zwykle zajebiscie <3333
  nie spodziewałam sie wg a tu ... wow :D
  zapraszam do mnie gdzie pojawiła sie niespodzianka
  http://galaxy-strawberry.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. bdjidhs ja pierdziele :o bedzie ostro :o
  czekam na nastepny ! : * x

  OdpowiedzUsuń
 6. Superrr:) Czekam na nastepny! WSZYSTKIEGO NAJ..!!!!xxx

  OdpowiedzUsuń
 7. STO LAT BABY XXX <333

  co ty piepszysz? rozdział jest super! mam nadzieję że Dani nie rozpozna Victorii bo wtedy to ...
  ja może chciałabym właśnie więcej Zayna xD

  czekam na kolejny xxx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. thank you so much!♥ cóż, zobaczysz w następnym, powiem tylko tyle, że zacznie się niemały dramacik. ;)
   Zayn oczywiście wystąpi!

   Usuń
 8. Wszystkiego najlepszego ! :DDD <3
  rozdzial jest zajebisty, Liam to mnie rozwala xD
  daj mi Zayna zaczynam go tu lubic ale nie wiem czemu xd
  czekam na nastepny :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki! ♥ właśnie widzę, że powoli Zaynster zaczyna być ulubioną postacią. ;D Niby taki cichy, z boku a tu proszę - oczarowuje wszystkie dziewczyny! :)

   Usuń
 9. Osz ty w mordę! Liam... to pedał nie z tej ziemi!
  A i wszystkiego naj! ; *
  I oczywiście czekam na Zaynika! ; *

  Zapraszam na Gemini : http://gemini-blizniaki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha, taak, Liamek szaleje! ;D
   dziękuje za życzenia! ♥
   Zayn będzie, będzie. :)

   Usuń
 10. Najlepszego patafianie! No a rozdział wyszedł ci bardzo dobrze. Huhuhuh nie mogę się doczekać dalszego ciągu, bo ty oczywiście musiałaś skończyć w takim momencie.... Widzę, że Zayn martwi się o Vic, hihi. Daniellka się wkurzy oj wkurzy. Chyba nikt się nie spodziewał takiego obrotu zdarzeń. Czekam na dalszy ciąg o Lenie i Niallu, no i ZAYNOŚ ma się pojawić :D
  :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zajebisty <33
  Nie mogę się doczekać następnego ...
  Dwa tygodnie 0.0 ... umrę ...
  Mogłabyś mnie informować o kolejnych rozdziałach ?
  (GG 3872068)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pewnie, już sobie zapisuje twój numer gg. :)
   + dziękuje za pozytywną opinię!♥
   dasz radę, to tylko dwa tygodnie, a poza tym pogoda jest w miarę miła, także nie będzie tak źle. :D

   Usuń
  2. Nie lubię słońca ...
   Słońce nie lubi mnie ...
   ;D

   Usuń
 12. rozdział wyszedł naprawdę fajnie x.
  czekam na następny i oby było więcej Zayna ;dd

  OdpowiedzUsuń
 13. rozdział jest świetny, bo dużo się dzieje
  czekam na następny:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Wow. Masz talent dziewczyno. Będę często wpadać i komentować.
  Tutaj możesz zgłosić swojego bloga do konkursu w zakładce "Konkurs": www.onedirectionfanpolish.blogspot.com
  A tutaj przeczytać moje opowiadanie o Harrym......
  www.always-is-hope.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. świetnie sie czyta. pisz dalej, masz całe wakacje! będę wpadać !

  OdpowiedzUsuń
 16. Rozdział, hmm..
  Miśka, ZAMKNIJ SWOJĄ ZGRABNĄ DUPĘ I WEŹ W DEPRESJĘ NIE POPADAJ! Pff, od razu bym cię wyleczyła.. Tylko ja mam ku temu powody aby w nią popaść.
  No tak, hmm.. rozdział jak zawsze zajebisty. NIE MA ZAYNA.. .
  No i tak, przez mój śmiech podczas czytania obudziłam siostrę, czyli tak naprawdę to twoja wina, ale co miałam jej powiedzieć? "No bo to Misia i ten..",taa, ona raczej zrobiłaby minę "WTF?!", ale nieważne, już śpi. Słyszę ją!

  No wiesz, hmm.. Jesteś pojebana w chuja, ale cię za to uwielbiam i pisz dalej DZIEŃ I NOC JAK ROMEO I JULIA!
  Co ja pierdzielę?!
  Ale pisz pisz nasze dobre dziecko!
  Bye bye xx
  Do kiedyś tam :D

  OdpowiedzUsuń
 17. Kolejny rozdział na :
  http://zawszefajnaxd.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam :D

  OdpowiedzUsuń
 18. zapraszam do siebie na VIII rozdział! ->http://hungry-for-affection.blogspot.com -Blanca xx

  OdpowiedzUsuń
 19. Mnie się ten rozdział bardzo spodobał :D
  Fajnie że umieścisz w następnym rozdziale więcej Zayna bo jest on moim favorite :D
  Zapraszam do sb i liczę że pozostawisz po sb ślad :)
  http://diary-strewn-with-roses.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. O kurwa, kurwa!! Jesteś zajebista!! ;) Wpadłam tu po twoim komentarzu na moim blogu i mam Ci tyle do powiedzenia =D Po pierwsze wspaniale piszesz,, masz ogromny talent <3 Twój styl pisania totalnie mnie oczarował C: Nie spotkałam bloga z takiej perspektywy, dlatego jest taki odmienny i superancki ^^ Co do rozdziału to Liam trochę namieszał,, szkoda mi Danielle ;( Niall i Lena powinni być razem, choć się nie za dobrze znają, to i tak do siebie pasują :** Ten blog strasznie mi się podoba n.n Czekam na kolejny wpis i dziękuję za komentarz u mnie ♥

  OdpowiedzUsuń
 21. Cześc ,pojawił się u mnie już nowy rozdział .Zapraszam xX
  http://something-gotta-give-now.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. hejka ;) u mnie 18, zapraszam ;3
  www.paradise-with-you.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. łaaaaaaaa, jaki Liam sexsiasty xD :D

  OdpowiedzUsuń
 24. Najlepszego ! Mi tez wyjedli. Egoisci.
  Swietne jak zawsze !

  OdpowiedzUsuń
 25. wbijaj do mnie na 19 ;)
  www.paradise-with-you.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 26. Jest super , serio. < 3

  U mnie już drugi rozdział. < 3
  Zachęcam do czytania i komentowania. : D < 3
  myjudgementiscloudedliketonightssky.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 27. Cześc u mnie jest już nowy rozdział ,zapraszam ;)
  http://something-gotta-give-now.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Zajebisty !
  Czekam na następny rozdział <3
  Zapraszam na mojego nowego bloga : http://1d-zakazanamilosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Dlatego że weszłaś na mój blog i w komentarzu bardzo rozpisałaś swoja opinię chcę Ci się odwdzięczyć tym samy :D
  Cała ta scena przypomina mi film "Ona to on" co mnie na prawdę bardzo śmieszy :P Najlepsze by było gdyby ta Alice się w Victorii zakochała :P To by była już całkowita masakra ! Szczerze to pierwszy raz czytam, że to Liam jest takim Bad Boyem a nie Zayn :P Przeważnie mówi się że Liam to taki Daddy, opiekuńczy, rozsądny :P Twoja wersja wcale nie jest zła bo wiadomo że Tworzysz opowiadanie za pomocą własnej wyobraźni i tworzysz własnych bohaterów posługując się tylko tym, że czytelnicy wiedzą jak każdy z członków 1D wygląda i może sobie to lepiej wyobrazić :P Na prawdę widzę że również masz talent do pisania, bo bardzo dobrze umiesz dobrać słowa i przedstawić sytuacje :P I oczywiście wszystkiego najlepszego z okazji Twoich urodzin! Przepraszam że są spóźnione ale zawsze jednak są :D Życzę Ci szczęścia, zdrowia, miłości, natchnienia i to byś dążyła zawsze do celu i nie mówię tu teraz o opowiadaniu :D Pozdrawiam :* :*

  OdpowiedzUsuń
 30. hej, zaczynam pisać opowiadanie, http://closedindreams.blogspot.com/ , byłoby mi miło gdybyś zajrzała i wyraziła swoją opinię na jego temat :)

  OdpowiedzUsuń
 31. świetne !
  Z tymi gejami , to dobry pomysł jest , niezły wątek.
  Mam skrytą nadzieję ,że będzie z Zaynem ^^

  Wbij jak chcesz ;3
  http://becausenothinghappensbyaccident.blogspot.com/2012/06/cztery.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 32. Niedawno doszłam do wnosu że to najlepsze opowiadanie z 1d jakie czytałam. Ogólnie lubie jak są oni przedstawieni jako zwykli chłopacy. Świetnie opisałaś wszystkie ich wady i zalety. Stworzyłaś idealne postacie z barwnymi osobowościami. Dodam jeszcze że fajnie by było gdyby Vic była z Zaynem ;).

  OdpowiedzUsuń
 33. świetne jest, nie gadaj! :3

  OdpowiedzUsuń
 34. O nie o nie o nie o nie błagam niech to nie popsuje przyjaźni dziewczyn o.O

  OdpowiedzUsuń
 35. i co z tym rozdziałem? bo ja tu umieram! xD xx

  OdpowiedzUsuń
 36. Siema Milka, co tam słychać? ♥
  Wiem, wiem dawno mnie tu nie było, nic nie pisałam i nie komentowałam ale już jestem. Wróciłam i powoli nadrabiam zaległości. Przeczytałam zarówno rozdział 7 jak i 8 i kolejny raz, jestem pod wrażeniem. Grabisz sobie mała, grabisz... Z chwili na chwilę podnosisz poprzeczkę, poziom jest wyżej i wyżej i... Nie podoba mi się to moja droga konkurencjo ;d Ogólnie rzecz ujmując rozdział jest genialny i zniewalający (oba są) i nie mogę doczekać się już dalszej akcji. Podoba mi się ta pewna prosto, która jesrt ukryta między akapitami. Zero gwiazdorzenia i idealizowania chłopaków a wręcz przeciwnie... Ukazujesz pewne ich czarne strony... Strasznie mi się to podoba i mam nadzieję, że Lena będzie z Niallem a Vic z Zaynem ;p ale to takie moje marzenia ;p
  Cierpliwie czekam na kolejny rozdział i mam nadzieję, że pojawi się lada dzień. :)

  OdpowiedzUsuń
 37. Ja chce następny!! Dodawaj go szybko!! Dlaczego Zayn zaczął się tak interesować Viktoria? Wyczuwam romansik^^
  Piszesz ze najpierw rozkręcasz akcję a później będą wątki miłosne, więc Nie mogę się ich doczekać!!
  Rozdział oczywiście a końcówka...mega!
  Czekam NN!!
  I zapraszam do mnie :
  http://baeutifull.blogspot.com/2012/05/bohaterowie.html

  OdpowiedzUsuń
 38. Błagam dodaj szybko nowy rozdział, bo nie mogę się doczekać:) Zapraszam również na blog z opowiadaniem o naszym siatkarzu Bartku Kurku http://siatkarskamilosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. JBluvsBabycakes16 lipca 2012 08:54

  Stęskniłam się za tym opowiadaniem. Bardzo, bardzo *.*

  OdpowiedzUsuń